Kendi güvenliğinizi sağlamak için yeni tanışacağınız kişilere kişisel bilgilerinizi paylaşmak ya da paylaşmamak tamamen kendi hür iradenizdedir. Yaşayacağınız her hangi bir olumsuzluktan canlısohbet sitesi sorumlu değildir. Stresten uzak, koşulsuz arkadaşlıklar kurabileceğiniz hiçbir beklentisi olmayan hoş, güzel anları paylaşacağınız bir adres olan canlısohbet… Daha bekliyorsunuz

Canlı alem sitesine üyelik için kimlik bilgileri telefon numarası gerekmemektedir. Sadece isim soyisim ki bunun yerine nick adı ile de üye olabilirsiniz. Yapmanız gereken canınız sıkıldığı için sohbet etmek istediğinizde Görüntülü sohbet sitemizi ziyaret etmek.

Diğer sohbet sitelerinden farkımızı gördüğünüzde şaşıracak ve hemen üyelik işlemlerine başlayacaksınız. Birinci farkımız 7/24 canlı sohbet imkanı sunmasıdır. İster sesli ister görüntülü sohbet etme imkanınız var. Üyeler arasında geçen konuşmalar, yazışmalar , özel görüşmeler sadece iki üye tarafından görülebilinir. Hiçbir şekilde diğer üyelere aktarılamaz hiçbir gerekçe ile paylaşılamaz.

Küfür içerikli, tehdit, taciz yada erotik içerikli yazışmalardan sitemiz sorumlu değildir. Üyelerimizin şikayeti üzerine herkese açık veya özel sohbet odalarında bu tarz konuşanların üyelikleri tarafımızdan incelendikten sonra iptal edilecektir. Herkese açık genel odalarda yada özel kameralı sohbet odalarda üyeler arasındaki tartışmalardan sitesi sorumlu değildir. Tamamen üyeler arasındaki bir sorun ve sorumluluklarıdır.

Güven içinde bedava sohbetBedavaGenelKendi güvenliğinizi sağlamak için yeni tanışacağınız kişilere kişisel bilgilerinizi paylaşmak ya da paylaşmamak tamamen kendi hür iradenizdedir. Yaşayacağınız her hangi bir olumsuzluktan canlısohbet sitesi sorumlu değildir. Stresten uzak, koşulsuz arkadaşlıklar kurabileceğiniz hiçbir beklentisi olmayan hoş, güzel anları paylaşacağınız bir adres olan canlısohbet… Daha bekliyorsunuz Canlı alem sitesine üyelik için...Ücretsiz sohbet projesi farklılık yaratan sayfa!